+90 541 557 57 01

Lokma Teknesi'ni Yakından Tanıyın

Eviniz için, işyeriniz için, camilerde, mevlitlerde, sünnetlerde, düğünlerde, kermeslerde, etkinliklerde, işyeri açılışlarında, kutlamalarda, davetlerde, özel günlerinizde ve hayır yapmayı düşündüğünüz her yerde lokma dökülür..

2003 yılının Haziran ayının 25. günü Burhaniye’de hizmete girmiştir. Adı yeni ama fiili 1875 yılına dayanan bir imparatorluk misali günümüze deyin uzanmaktadır.

Nesilden nesile Öztürk Ekmek Fırını (1875), Yeni fırın (1966), Gülen Kardeşler Ekmek Fırını (1992) ve Ekmek Teknesi (2003) isimleri ile kara fırında; tam katkısız ekşi mayalı ekmeği halkına tanıtan, bu tanıtımdan feyiz alarak halkın talebi doğrultusunda kalite ve özünden ödün vermeden modern teknolojiye ayak uydurup, Avrupa Standartlarında üretim yapan firmamız, tamamen doğal katkısız ekmek üretiminde sınıfında rakip tanımayan bir kuruluş haline gelmiştir. Ekmek teknesi; ismine kardeş seçtiği, lokma teknesi ismini adeta halka adapte ederek vazgeçilmezlik politikasına damgasını vurmuştur. Öz sermayesine önem veren işletmemiz; sıradan araç ve teçhizat edinmemiş, en' leri ilke edinip müşterilerini, misafir ve dostları karşısında onure etmeyi asli görev edinmiştir.

Temiz, hijyenik, kaliteli, sağlam, teknolojik, Avrupa'nın en iyisi, gözde, tek geçerim, son nokta, lezzetli, dürüst, evet işte bu, başka yok, güvenilir kelimelerini bizlere yakıştıran müşterilerimize daima güler yüzlü hizmet anlayışına sadık kalacağımıza ant içtik. İçiniz rahat olsun Türkiye.

Amacımız; Kaliteli, hijyenik, güvenilir un-unlu mamullerin üretim ve tüketiminde toplumsal sorumluluk bilinci ve sürekli gelişen vazgeçilmez bir mükemmellik merkezi olmaktır.

Her türlü davet, açılış ve hayır için lokma hizmetimiz mobil ekibimiz ile kısa sürede yerinizde karşılanmaktadır. Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası standartlardan ödün verilmeden siz değerli dostlarımıza ulaştırılmaktadır. Ucuz ve kalitesiz araçlarla hizmet verenlerle lütfen kıyaslamayın. Kendi öz sermayesine ihanet eden kuruluşlar sizlere hizmet verirken, ne tür malzeme kullanacaklarını akıldan çıkartmamanızı rica ederiz. Un, hamur, hizmet, mutlu son bizim işimizdir. biz bu işi meslek edinmişiz. Farklı sektörlerde hizmet veren işletmeler lokma işini bende yaparım deyip kol sıvamakla bu işin yapılamayacağını anlayacaklardır. Sağlıklarını ve aldıkları hizmeti ucuza kapatmak pahalıya alınan en önemsiz malzemedir.

 

"Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir." -Albert Einstein

View the embedded image gallery online at:
http://www.lokmateknesi.com.tr/hakkimizda#sigFreeIdd037495593

Lokma Teknesi kurulduğu bugünden yana araç filosuna onlarca aracı dahil ederek Türkiye'nin her yerine hizmete başlamıştır.

Arayın gelelim! Vermiş olduğunuz gün ve saatte hizmetimizi yapalım. Herşey dahil cazip fiyatlarımızla, uzman ekip ve hijyenle donatılmış son model araçlarımızla, Türkiye'nin her bölgesinde hayırlarınıza vesile oluyoruz.

Hayır yapmak istediğiniz her yerde ve her zamanda ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Tescil Belgeli işyerimiz ve ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin 7 x 24 hizmetine amade olmaya geldik.

Lokma Teknesi Türkiyenin Lokmacısı
Araç Filosu
 

TARİHİ ANADOLU'NUN OSMANLI LOKMACISI 

 

SEBE SÜRESİ 39, AYET

DE Kİ: RABBİM, KULLARINDAN DİLEDİĞİNE BOL RIZIK VERİR VE ( DİLEDİĞİNDEN DE ) KISAR.
SİZ HAYRA NE HARCARSANIZ. ALLAH ONUN YERİNE BAŞKASINI VERİR.
O RIZIK VERENLERİN EN HAYIRLISIDIR.

 

قُلْ إِنَّ رَبِّي يَبْسُطُ الرِّزْقَ لِمَن يَشَاء مِنْ عِبَادِهِ وَيَقْدِرُ لَهُ وَمَا أَنفَقْتُم مِّن شَيْءٍ فَهُوَ يُخْلِفُهُ وَهُوَ خَيْرُ الرَّازِقِينَ

HADİS

Kim bir açı, Allah için doyurursa, Allah ona Cennet meyvelerinden yedirir”  buyurmuşlardır.

 

 “Tanıdık tanımadık herkese yemek yedirmek ve selâm vermektir.”amellerin en hayırlısı olduğunu buyurmuştur."
(Buhârî, Îmân 6, 20, İsti’zân 9, 19; Müslim, Îmân 63)

 

“Kim aç bir Müslüman’ı doyurursa, Allah da onu cennetine özel bir kapıdan alır ve cennette ona ebedi nimetlerinden ikram eder.” 

(Müslüman kardeşine ikram eden, Allahü teâlâya ikram etmiş olur.) [İsfehani]